Cariere

Societatea noastra s-a dezvoltat in mod constant in ultimii ani . Echipa noastra a evoluat in acelasi ritm, reusind sa fie in pas cu schimbarile din domeniul contabilitatii si legislatiei. Am crescut ca numar, dar si ca nivel profesional.

Am format un colectiv tanar si dinamic, pe langa membrii experimentati, un colectiv din care poti face parte. Vei avea cateva avantaje importante.

Vei capata o experienta bogata, in timp scurt, pentru ca vei intra in contact cu o multitudine de probleme legate de firme diferite, cu mai multe obiecte de activitate. Lucrand intr-un cadru profesionist, vei fi la curent cu noutatile, vei avea posibilitati de perfectionare si de avansare.

Oferim studentilor si masteranzilor programe internship in domeniile: contabilitate,  salarizare si gestionare resurse umane, marketing, drept.

Cei interesati pot sa trimita CV-urile pentru inscrierea la aceste programe, numarul locurilor este limitat.

Avem disponibil 1 post pentru SPECIALIST RESURSE UMANE!

Cerințe:

Responsabilități:

Dacă ai citit cu atenție tot ce scrie mai sus și consideri că ești potrivit pentru acest job, te invităm să aplici! Ai șanse mari ca locul tău să fie alături de noi, echipa FISCONTEXPERT CONSULT!

Pentru această opțiune iți oferim:

Așteptăm cu încredere cv-ul tău la adresa de email [email protected], cu precizarea “Specialist resurse umane”.

2 posturi noi pentru CONTABIL JUNIOR!!!!

Cerinte:

Beneficii:

Așteptăm cu încredere cv-ul tău la adresa de email [email protected], cu precizarea “Contabil junior”.

Avem disponibile 2 post-uri pentru CONTABIL SENIOR!!!

Cerinte:

Beneficii:

Așteptăm cu încredere cv-ul tău la adresa de email [email protected], cu precizarea “Contabil senior”.